Lili & Luka Rosi – Serce w Prezencie (Świąteczny Teledysk 2021)

4K
Udostępnij
Skopiuj ten link

Łukasz Rosiński (ur. 3 kwietnia 1992 roku w Ząbkach koło Warszawy) działający w branży jako Luka Rosi to polski wokalista wykonujący muzykę disco polo i dance. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął od wczesnych lat przedszkolnych. Kilka lat nauki gry na keyboardzie zaowocowało wygranymi w ogólnopolskich konkursach muzyki elektronicznej. Artysta został półfinalistą IV edycji Disco Star w Polo TV.

Zespół LILI – trójka młodych, energicznych ludzi, kochających muzykę rozrywkową. Wokalistka i kompozytorka ich utworów – Basia, Michał – gitarzysta i Marcin-perkusista. Finaliści III edycji Disco Star i uczestnicy wielu programów rozrywkowych między innymi Must Be The Music. Tworzą muzykę disco-dance z motywami klubowymi. Ich pierwszy utwór to „Bujam się”, który pojawił się w Internecie w styczniu 2016 roku i zawojował listy przebojów w klubach. Od kilku tygodni fani zespołu mogą delektować się również piosenką „Jeszcze więcej”, do której również powstał energetyczny i bardzo kolorowy teledysk.

Magazyn Disco Polo tworzony jest dla Was oraz dzięki Wam czyli fanom Disco Polo. Każdy fan muzyki Disco Polo ma możliwość dodania nowych utworów lub info swojego ulubionego zespołu do naszego magazynu Disco Polo. Jedyne co musicie zrobić to skorzystać z podstrony kontakt. Nasz magazyn Disco Polo jest najlepszym miejscem informacji na temat hitów Disco Polo oraz nowości Disco Polo. Z wami nasi czytelnicy staniemy się jeszcze lepsi!

Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *