Współpraca

Zachęcamy zespoły Disco Polo do współpracy…

Jesteśmy prężnie działającą grupą medialną posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w branży promocji, sprzedaży i marketingu internetowego. Prowadzimy 2 najlepsze tematyczne portale Disco Polo posiadamy 4 strony na Facebooku oraz 4 grupy na Facebooku o tematyce Disco Polo. Posiadamy dwa kanały Disco Polo na YouTube. Możliwości reklamy mamy naprawdę spore. Jeśli chciałbyś nawiązać współpracę pokazać się bardziej w sieci a nie tylko grać do przysłowiowego kotleta, zapraszamy…

Musisz wiedzieć, że możemy Ci pomóc, ale musisz mieć prawa do swojej twórczości, większość zespołów by móc nagrać teledysk zrzeka się praw do niego co tym samym strzela sobie w kolano bo nie ma żadnych praw do teledysku. Warto się zastanowić czy aby za wszelką cenę chcesz nagrać ten teledysk, bo może okazać się, że nie masz nic do powiedzenia w tej kwestii. Temat szeroki jakże kontrowersyjny w świecie produkcji teledysków bo nikt Ci z takiej firmy nie wytłumaczy na czym to polega… Umowa, teledysk, a potem Ty nie możesz nawet wyrazić zgody na publikację tego gdzie Ty chcesz. Nie polecamy takiej współpracy…

Jak dodać swoją reklamę w kategorii „Zespół na wesele”

Zespoły z branży weselnej prezentują swoją ofertę, zamieszczając swój materiał wideo w naszym portalu. Tworzą w ten sposób wizytówkę swojej firmy w sieci i zyskują nowych klientów. Co jest najważniejsze materiały są dodawane na stałe, nie zostaną usunięte nigdy, będą tak długo jak długo będzie istniał portal.

Osoby organizujące wesele lub państwo młodzi wygodnie obejrzą Waszą propozycję na wesele. Można dodać maksymalnie 5 wideo materiały.

Wspieramy zespoły które chcą zaistnieć na naszym portalu.

Jeśli jesteś/jesteście zainteresowani taką reklamą swojego zespołu najlepiej zadzwońcie i przedstawimy Wam naszą propozycję.