Szpilki – Jedna chwila (Oficjalny Teledysk) Disco Polo 2022 Nowość

3K
Udostępnij
Skopiuj ten link

Zespół Szpilki, w którego skład wchodzą 3 dziewczyny: Milena Klaudia i Marlena, swoją przygodę z muzyką zaczął już 8 lat temu. W 2013 roku założyły swój pierwszy kanał na YouTube pod nazwą Tres niñas ! Nagrywały covery polskich jak i zagranicznych wykonawców. W tym samym też okresie, dziewczyny śpiewały na uroczystościach ślubnych w kościele.

Prywatnie Szpilki znają i przyjaźnią się już ponad 20 lat!

O wznowieniu działalności zespołu pod inną nazwą, zdecydowały we wrześniu 2020 roku. Dołączyły również do firmy fonograficznej Green Star Music. Od tego momentu prężnie działają aby ich pierwsza piosenka pt: „Zaczaruję” wręcz oczarowała słuchaczy. Główny cel jaki chcą osiągnąć Szpilki to dawać radość i dobrą zabawę swoim odbiorcom!

 

Magazyn Disco Polo tworzony jest dla Was oraz dzięki Wam czyli fanom Disco Polo. Każdy fan muzyki Disco Polo ma możliwość dodania nowych utworów lub info swojego ulubionego zespołu do naszego magazynu Disco Polo. Jedyne co musicie zrobić to skorzystać z podstrony kontakt. Nasz magazyn Disco Polo jest najlepszym miejscem informacji na temat hitów Disco Polo oraz nowości Disco Polo. Z wami nasi czytelnicy staniemy się jeszcze lepsi!

Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *