NEWS & RAJMUND – Bóg się rodzi (official video)

141
Udostępnij
Skopiuj ten link

Rajmund Strok rozpoczął swoją karierę solową po odejściu z grupy New-Age. Artysta jest absolwentem Szkoły Muzycznej w Radzyniu Podlaskim. W skład zespołu Rajmund, oprócz lidera i wokalisty zarazem, wchodzą dwie tancerki, niezbędne na koncertach i przy kręceniu teledysków tej grupy. W 2002 r. Rajmynd Strok otrzymał nagrodę Złotego Słowika razem z grupą New Age za zajęcie I miejsca na przesłuchaniu zespołów Disco Polo i Dance w Międzyrzecu Podlaskim. W czerwcu 2009 r. na rynku ukazała się składanka Disco Polo pt.”Boom Hit 14″ wydana przez Green Star Music, gdzie obok wykonawców takich jak Boys, Akcent, Classic, Skaner czy Focus, pojawił się przebój Rajmunda pt.”To nie takie proste”. Wiosną 2010 r., ukazała się debiutancka płyta artysty, na której znajduje się 14 utworów. Do części utworów nakręcono teledyski, sa to m.in.: „Nie zapomnę”, „Jesteś taka piękna”, „Sąsiadka”, „Woda i Ogień”, „Pragnienie”.

Początki zespołu sięgają roku 1999. Wówczas grupa występował głównie na imprezach okolicznościowych, festynach i mały koncertach plenerowych.

Od 2014 roku News tworzy muzykę autorską. W skład zespołu wchodzą wykształceni muzycy :
Wojtek Socha – gitara solowa – posiada wieloletnie doświadczenie muzyczne w różnych projektach muzycznych. Ciągle kształcący się i rozwijający muzyk sesyjny.
Władek Pokora – nauczyciel perkusji – muzyk z wielką pasją i zaangażowaniem scenicznym .
Marek Lemieszek założyciel i wokalista formacji News. Zawodowy muzyk pianista akordeonista jak i saksofonista z wieloletnim doświadczeniem scenicznym autor tekściarz i kompozytor wszystkich autorskich utworów zespołu. Z wielką pasją i zaangażowaniem a przede wszystkim sercem podchodzi do swojej pracy i traktuje ją bardzo poważnie.
W skład grupy News wchodzą również dwie tancerki, Angelika Solecka oraz Agnieszka Chrzanowska, które swoją obecnością uświetniają koncerty zespołu.
News ma na swoim koncie autorską płytę zatytułowaną „Znowu jest naj” wydaną w firmie Green Star. Formacja ma w swoim dorobku również 8 teledysków.

Magazyn Disco Polo tworzony jest dla Was oraz dzięki Wam czyli fanom Disco Polo. Każdy fan muzyki Disco Polo ma możliwość dodania nowych utworów lub info swojego ulubionego zespołu do naszego magazynu Disco Polo. Jedyne co musicie zrobić to skorzystać z podstrony kontakt. Nasz magazyn Disco Polo jest najlepszym miejscem informacji na temat hitów Disco Polo oraz nowości Disco Polo. Z wami nasi czytelnicy staniemy się jeszcze lepsi!

Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *