Mirage – To ona (Oficjalny teledysk)

92
Udostępnij
Skopiuj ten link

Zespół MIRAGE pochodzi z Bielska Podlaskiego koło Białegostoku. Założycielem zespołu, wokalistą, multiinstrumentalistą i autorem prawie wszystkich piosenek jest Janusz Konopla. MIRAGE obsługuje imprezy nie tylko w woj. Podlaskim ale także w całym kraju. Najczęściej koncerty, wesela, festyny, studniówki i imprezy okolicznościowe. W swoim dorobku koncertowym zespół występował z takimi gwiazdami polskiej sceny jak Justyna Steczkowska, Stachursky, GOLEC uOrkiestra, D-BOMB, KOMBI, KALWI&REMI, MIRAMI i wiele innych.

Zespół ma na swoim koncie wiele płyt. Pierwsza zatytułowana „Uśmiechnij się” sprzedała się w ilości 280 tysięcy egzemplarzy, a przebój „Wiosna” do tej pory jest bardzo lubiany i chętnie śpiewany na wszystkich weselach i innych imprezach.
Kolejna płyta „Jesteś szalona” zawierała piosenkę, która stała się mega HITEM w trendzie disco polo. Piosenka „Jesteś szalona” której wyłącznym autorem tekstu i muzyki jest Janusz Konopla została nagrana w późniejszym czasie jako cover przez zespół BOYS.

Magazyn Disco Polo tworzony jest dla Was oraz dzięki Wam czyli fanom Disco Polo. Każdy fan muzyki Disco Polo ma możliwość dodania nowych utworów lub info swojego ulubionego zespołu do naszego magazynu Disco Polo. Jedyne co musicie zrobić to skorzystać z podstrony kontakt. Nasz magazyn Disco Polo jest najlepszym miejscem informacji na temat hitów Disco Polo oraz nowości Disco Polo. Z wami nasi czytelnicy staniemy się jeszcze lepsi!

Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *