Dennis – Marzenie

1K
Udostępnij
Skopiuj ten link

Zespół Dennis istnieje na rynku muzycznym od 1994 roku. W 1996 roku Krzysztof Leśnik lider zespołu pisze piosenkę pod tytułem „Marzenie”, która staje się hitem tamtego lata, a zarazem sprawia, że zespół od tej pory przechodzi do historii i uznawany jest za Legendę Sceny Disco Polo. Na festiwalu w Ostródzie 1998 roku grupa Dennis zdobywa statuetkę „Zespół Roku”. Przez kolejne lata zmienia się zarówno skład formacji jak i rodzaj/ styl prezentowanej muzyki.

Za najbardziej znane przeboje uznawane są takie utwory jak Marzenie, Miłość i łzy, Zimny drań, Samba, Powiem Ci jedno, Ładne oczy, Ty go nie kochasz, Ty po prostu Ty, Cała Ty.
Obecnie Krzysztof pracuje nad nowym projektem. którym muzyk chce zaskoczyć swoich fanów, a zarazem dotrzeć i zdobyć serca nowych odbiorców. Krzysztof sam tworzy i nagrywa utwory we własnym profesjonalnym studio co pozwala mu na niezależność w czasie całego procesu powstawania materiału muzycznego, ponadto przy nowym projekcie artysta współpracuje z wieloma artystami z kręgu muzyki dance, pop i disco polo. W 2015 roku poznaje nowe osobowości, z którymi powraca do zespołu Dennis i tak powstaje nowa piosenka Wyspa, która swoją premierę miała 18 kwietnia 2016 roku. To będzie na pewno gorący okres dla zespołu, który zamierza w 2016 roku wydać jeszcze 3 single.

Magazyn Disco Polo tworzony jest dla Was oraz dzięki Wam czyli fanom Disco Polo. Każdy fan muzyki Disco Polo ma możliwość dodania nowych utworów lub info swojego ulubionego zespołu do naszego magazynu Disco Polo. Jedyne co musicie zrobić to skorzystać z podstrony kontakt. Nasz magazyn Disco Polo jest najlepszym miejscem informacji na temat hitów Disco Polo oraz nowości Disco Polo. Z wami nasi czytelnicy staniemy się jeszcze lepsi!

Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *