Summer Night – Nocni łowcy (prod.Toca Bass) 2018

2K
Udostępnij
Skopiuj ten link

SUMMER NIGHT powstał w 2008 roku w Ełku.

Założycielem , liderem , wokalistą oraz twórcą tekstów i muzyki jest Maciej Wawiórko. W składzie zespołu są również tancerki Ania, Weronika oraz Emilia, które wzbogacają koncerty układami tanecznymi.
Grupa wylansowała do tej pory takie utwory jak „Słodka jak landrynka”, „Moja żona”, „Ona taka jest”, „Zielone Oczy”, „List do Ciebie” czy „Zakochałem się (coś mi odwaliło)”.
W 2012 roku w sprzedaży ukazała się  długo oczekiwaną debiutancka płyta „Słodka jak landrynka” na której znajduje się 14 utworów. Krążek wydała białostocka firma fonograficzna GREEN STAR.
Grupa  zrealizowała również teledyski do piosenek „Słodka jak landrynka”, „Moja żona”, „Ona taka jest”, „Zakochałem się (coś mi odwaliło)”, „Polska domówka” i „W stu procentach”.
Grupa Summer Night wystąpiła 28 lipca 2012 roku podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie, gdzie otrzymała nagrodę za DEBIUT ROKU 2012.
We wrześniu 2015 roku w sprzedaży ukazała się druga płyta zespołu „Zakochałem się”, wydana przez firmę Green Star Music.
Zespół występował już na wielu koncertach relacjonowanych na żywo przez telewizję POLO TV. Teledyski zespołu oraz wywiady prezentowane są w różnych programach telewizyjnych m.in. w telewizji POLO TV, TV JARD, ITV czy TVR. Formacja SUMMER NIGHT miała przyjemność występować na jednej scenie z wieloma gwiazdami światowego formatu m.in. Boney M, Vengaboys, Fun Factory, Jurij Szatunow, Snap czy Francesco Napoli.
Zespół koncertuje głównie na festynach, dożynkach, dniach miast oraz gmin i innych imprezach plenerowych a także w klubach.

Magazyn Disco Polo tworzony jest dla Was oraz dzięki Wam czyli fanom Disco Polo. Każdy fan muzyki Disco Polo ma możliwość dodania nowych utworów lub info swojego ulubionego zespołu do naszego magazynu Disco Polo. Jedyne co musicie zrobić to skorzystać z podstrony kontakt. Nasz magazyn Disco Polo jest najlepszym miejscem informacji na temat hitów Disco Polo oraz nowości Disco Polo. Z wami nasi czytelnicy staniemy się jeszcze lepsi!

Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *